Elektrický kráječ potravin Philco PHFS 6100 s regulací otáček a dvěma noži

Kód: 14082
Neohodnoceno
Značka: Philco
3 190 Kč 2 636 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kráječ potravin
Všestranný pomocník při krájení plátků různých potravin. To je kráječ PHFS 6100 značky PHILCO. Jeho výjimečnost je postavena na 3 zásadních vlastnostech. První a velmi důležitou vlastností je jeho pevnost a stabilita, díky které bude krájet plátky od začátku do konce ve stejné tloušťce a to klidně 1 mm. Za touto vlastností stojí zejména použité odolné kovové materiály a perfektní dílenské zpracování. Druhou vlastností je ovládání rychlosti otáček. Pomalejší otáčky se Vám zejména vyplatí při krájení měkkých potravin, jako je například šunka, kdy vám pomůže docílit velmi tenkých plátků bez potrhání. Třetí vlastností je možnost výměny nože. Na výběr budete mít nůž s vlnkovým vzorem, který je perfektní na krájení pečiva nebo hladký nůž, který oceníte zejména při použití na uzeniny a sýry. Oba nože jsou vyrobeny z kvalitní tvrzené ušlechtilé oceli a měli byste být opatrní při manipulaci s nimi, protože jsou velmi ostré a mohli byste se snadno pořezat.
Velikost plátků je možné nastavovat v šířce od 0 – 22 mm pomocí velkého otočného knoflíku. K bezpečnosti pak přispívá podavač s chráničem prstů, protiskluzové nožky, nebo pulzní chod.
Řezací nůž je částečně zakryt plastovou krytkou kvůli čištění. Tu je třeba správně nasadit, aby nepadala. Odejmutí je možné pouze po zmáčknutí tlačítka.
Vlastnosti
Celokovové provedení
Vlnkovaný a hladký nůž z ušlechtilé oceli
Precizní nastavení šířky (0 – 22 mm)
Podavač s chráničem prstů
Plynulá regulace rychlosti
Stálý i pulzní chod
Vyjímatelný kryt nože
Protiskluzové nožky
Plastový tác na krájené potraviny

Technické parametry:
Materiál: Kov
Barva: Černá/šedá
Rozměry: 27 x 37 x 24 cm
Hmotnost: 3,25 kg
Délka kabelu: 120 cm
Napětí a frekvence: 220 – 240 V, 50/60 Hz

Doplňkové parametry

Kategorie: MALÉ DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
Nevyplňujte toto pole:
KK Avatar autora Elektrický kráječ potravin Philco PHFS 6100 s regulací otáček a dvěma noži DOPRAVA ZDARMA 14082 Neohodnoceno Značka: Philco ZDARMA ZDARMA Elektrický kráječ potravin Philco PHFS 6100 s regulací otáček a dvěma noži DOPRAVA ZDARMA 14.7.2022 15:12
Chtěl bych si koupit tento kráječ..Po přečtení vlastností kráječe jsem ale nenašel žádná doporučení kupujících/ještě nejsou/ tak se Vás ptám?Mohu se spolehnout na pravdivost uvedených vlastností?Děkuji.
Odpovědět