Prodloužená záruka /bezplatný servis/ Mora - /5let/ prodloužení o 36 měsíců /trouby/

Kód: 7680
Neohodnoceno
Značka: Mora
1 000 Kč 826 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mora - Bonus servis - 5 let

Zakoupením tohoto kuponu zákazník získává po dobu dalších 36 měsíců /nad rámec zákonné záruční lhůty/ nárok na bezplatnou výměnu níže uvedených součástí výrobku, práci a výjezd smluvního servisního technika Mora Gorenje spol. s r.o. Nevzniká však nárok na výměnu výrobku v případě opakovaných oprav a pod. Zákazník tyto skutečnosti bere na vědomí a s těmito podmínkami souhlasí.

 

Chladničky a mrazničky Mora - na funkci chladícího okruhu, tj. kompresor /kromě relé, ochrany a elektrické instalace kompresoru/, kondenzátor, výparník, filtrdehydrátor, kapilára, spojovací potrubí.

 

Vestavné trouby - na programovatelné hodiny, topná tělesa trouby, ventilátor, spínače, popraskání smaltu trouby.

 

Varné desky sklokeramické a indukční - na elektronický modul, přepínače, indikátor zbytkového tepla, termostat, varné zóny, pojistku, sklokeramickou varnou desku s výjimkou mechanického poškození desky způsobené používáním, které je v rozporu s návodem k použití.

 

Myčky - na topné těleso, termostat, vypouštěcí čerpadlo, prorezavění nádrže myčky.

 

Tento bonus - záruku nelze uplatnit při běžném opotřebení výrobku, nebo jeho částí /filtry, přirozené změny barvy plastů, atd./

Podmínkou platnosti Mora Bonus servis - 5 let je registrace na www.mora.cz/registrace do 14 dnů od data zakoupení výrobku

 

Ilustrační obrázky

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sporáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: